Na co trzeba uważać podczas zakładania strony internetowej

Strona internetowa jest dzisiaj jednym z najważniejszych elementów, o jakie powinniśmy zadbać, zakładając własną działalność gospodarczą. Konieczne jest przede wszystkim określenie swoich potrzeb oraz celu. Jeśli mierzymy wysoko, powinniśmy również znaleźć odpowiedniej jakości hosting. Jego jakość jest o tyle ważna, że może od niej zależeć przyszłość całej naszej witryny.

Czego trzeba się wystrzegać?

Jednym z większych problemów świeżo upieczonych przedsiębiorców jest chęć zaoszczędzenia wszędzie tam, gdzie widać okienko, dające taką właśnie możliwość – najczęściej w tym wypadku pada na wykonie i hosting strony internetowej. Tutaj jednak trzeba uważać na darmowy hosting – ma zwykle ogromne limity na przesył danych, prędkość praktycznie nie istnieje, a awaryjność i częstotliwość występowania różnorodnych problemów ze stroną zniechęci z jej korzystania nawet najwytrwalszych i najbardziej cierpliwych klientów. Najczęściej też dzisiaj jeśli klient zrezygnuje z naszej strony internetowej, to już na stałe. Będzie pamiętał, żeby omijać ją z daleka.

Czy dobry hosting jest drogi?

Wbrew pozorom zainwestowanie w odpowiedniej jakości hosting nie jest tak drogim przedsięwzięciem, jak nam się wydaje. Na rynku znajdziemy dzisiaj naprawdę różnorodne oferty, jednak te najrozsądniejsze powinny zamykać się w przedziale między 100 a 500 złotych miesięcznie – wysokość miesięcznych płatności będzie uzależniona od wybranego przez nas pakietu.

2 Comments

  1. Dobrze, że o tym piszecie. Nie wiedziałem, że darmowy hosting jest taki słaby.

  2. Popieram – sam kiedyś usiłowałem skorzystać z takiego darmowego hostingu – jedynie najadłem się wstydu i nerwów.

Zostaw Komentarz

Twój e-mail niece zostanie opublikowany.


*